UrbanBajk Vám nabízí servis všech druhů kol na adrese Horní lán 11 v Olomouci. Otevírací doba úterý, středa, čtvrtek v čase 16:00 - 19:00h. Pro servis je nutná předem telefonická domluva 731 955 731.

O UrbanBajku

Hlavní myšlenkou UrbanBajk je zpřístupnit městskou cyklistiku pro všechny a zpříjemnit tep měst v dopravě i mimo ní proaktivním přístupem.

Historie UrbanBajk se píše od roku 2017, kdy se uskutečnily první vyjížďky UrbanBajkRajd na městských kolech po olomouckých cyklostezkách. V roce 2018 se pořádal první ročník UrbanBajkRejs, tedy cyklo-orientační závod v ulicích Olomouce, tyto závody jsou již tradiční součástí v Olomouci. Od roku 2020 se UrbanBajk rozrostl o servis tzv. UrbanBajkServis všech druhů kol včetně skládání a ladění cyklo-specialit. Nyní bychom Vás chtěli přivítat na novém internetovém obchodě UrbanBajkEšop založeném od roku 2021, který se specializuje nejen na městská kola a stylové doplňky. UrbanBajk Vám nabízí kompletní realizaci Vašeho vysněného Cargo bike (nákladního kola) podle Vašich představ.

UrbanBajkRejs jde o cyklo-orientační klasiku v ulicích Olomouce.

UrbanBajkRajd jsou vyjížďky po olomouckých cyklostezkách i mimo ně na všech typech kol.

Nejrůznější aktuality najdeš  také na blogu

více informací 

FB UrbanBajk

IG UrbanBajk

logo_urbanbajk_est

 

 

                              

Zpět do obchodu